fbpx

Sakari Pet

Availability: In Stock

Artikrill Dol Pes – Podpora Kloubního Metabolismu

SKU: N/A

699,002.799,00

Artikrill DOL je speciálním nutričním doplňkem pro podporu kloubního metabolismu při osteoartróze. Jde o unikátní, inovativní a komplexní produkt určený k nutraceutické léčbě osteoartrózy, zejména v počáteční fázi, kdy působí proti zánětu a bolesti. Účinek přípravku je založen na principu inhibice produkce zánětlivých mediátorů a současně na principu chondroprotekce – ochrany chrupavky s podporou metabolismu chondrocytů a synoviocytů. Za tlumení bolesti jsou zodpovědné účinné látky na přírodní bázi.

Popis

KRMILO

Podpora metabolismu kloubů v případě osteoartrózy.
Doplněk stravy určený pro zvláštní nutriční účely pro dospělé a starší psy s obsahem EPA a DHA mastných kyselin z rybího oleje, glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu.

S patologickými ortopedickými stavy se můžeme setkat u všech plemen a věkových kategorií psů. Osteoartritida postihuje jednoho z pěti psů starších jednoho roku. Při neléčené osteoartritidě dochází s postupujícím onemocněním k degeneraci chrupavek pohyblivých kloubů a k následné aktivaci zánětlivé reakce způsobující bolest. Vzniká bolestivá osteoartróza. Bolest pohyblivých kloubů přináší zvířeti diskomfort, proměňující každodenní pohyb v utrpení.
Kromě klasické medikamentózní terapie (NSAID či případně krátkodobě kortikosteroidy), mírné fyzické aktivity a fyzioterapie je stěžejní nutraceutický přístup: pomocí vhodných doplňků stravy lze zlepšit celkový stav postiženého zvířete a tím i kvalitu jeho života.

SLOŽENÍ

Rybí olej (35% EPA – 25% DHA) 20,9%, želatina (hovězí), glukosamin (chitosamin) z fermentace 17,4%, chondroitin sulfát 11,5%, glycerol, krilový olej 2,4%, produkty získané z přeměny bylin (prášek z listů Verbascum thapsus) 1,6%, vedlejší produkty včelařství (včelí vosk). Přídavné látky: Nutriční přídavné látky: Vitamíny: 3a700 vitamin E 49,342 mg/kg. Senzorické přídavné látky: Botanicky definované přírodní produkty: výtažek z bílé vrby (Salixalba L.) 32,894 mg/kg, 2b163 výtažek z kurkumy (Curcuma longa L.) 19,736 mg/kg. Aromatické látky: mixture of flavoring substances. Technologické přísady: směs aromatických látek. Technologické přísady: 1c322i lecitiny, E551b koloidní křemičitan.

Nutriční příjem na jednu píď:

 • Rybí olej: 318,76 mg, z toho
  – EPA (eikosapentaenová kyselina): 111,5 mg, z toho
  – DHA (dokosahexaenová kyselina): 79,7 mg
 • Glukosamin sulfát 2KCl: 265 mg, z toho
  – glukosamin: 200 mg
 • Chondroitin sulfát: 175 mg
 • Vitamin E: 75 mg
 • Výtažek z bílé vrby: 50 mg
 • Krilový olej: 37,5 mg
 • Výtažek z kurkumy: 30 mg
 • Prášek z listů měsíčku: 25 mg

JAK POUŽÍVAT A DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

Podávejte produkt ústy přímo nebo jako přídavek k úplnému krmivu, původně po dobu až 3 měsíců, v následujícím poměru:

 • 1 perla denně pro psy do 25 kg živé hmotnosti
 • 2 perly denně pro psy od 26 kg do 60 kg živé hmotnosti
 • 3 perly denně pro psy nad 60 kg živé hmotnosti

Doplněk stravy je třeba doplnit běžným jídlem. Doporučujeme zvolit vyváženou denní dávku. Vždy nechte k dispozici čerstvou vodu. Vždy ponechte čerstvou vodu k dispozici. Doporučuje se konzultovat s veterinárním lékařem před použitím nebo před prodloužením doby užívání.

Další informace

Crude protein

14.68%

Crude fiber

0.05%

Crude fat

28,45% (z toho celkový obsah omega-3 mastných kyselin: 125,7 g/kg, celkový obsah EPA: 73,3 g/kg)

Crude ash

0.1%

Velikost

30 kps, 60 kps, 200 kps

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Artikrill Dol Pes – Podpora Kloubního Metabolismu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You're viewing: Artikrill Dol Pes – Podpora Kloubního Metabolismu 699,002.799,00
Výběr možností
Shopping cart close