fbpx

Sakari Pet

Drenalase Pet podporuje odtok tekutin u všech typů otoků!

Důvodů, proč se u našeho čtyřnohého přítele tvoří otoky, může být mnoho, důležité je pomoci mu odvádět tekutiny.
K tomu slouží přípravek Drenalase Pet.
Navržen ve dvou složeních: Drenalase Pet pes a Drenalase Pet mini – pes a kočka, je doplňkové krmivo vhodné pro všechny věkové kategorie, které podporuje normální odvod mezibuněčných tekutin.
Bude vaším spojencem pro klinický a chirurgický úspěch!
Drenalase Pet se doporučuje při všech typech otoků: před a po chirurgickém zákroku, ve všech situacích, kdy na pacienta působí trauma, bakterie, viry, chemické látky, teplo, a když probíhá zánětlivý proces, ať už lokální nebo systémový.

Co byste měli vědět o přípravku Drenalase Pet
Je klinicky účinný: studie prokázaly snížení otoků za 3,5 dnů, nemá žádné vedlejší účinky a lze jej kombinovat s jakoukoli farmakoterapií
Působí synergicky jak na příznaky, tak na příčiny vzniku otoku
Jeho chutnost je testována na 95 %, aby se snadno podával
Vede k rychlé reabsorpci otoku s okamžitým obnovením funkce tkání
Je vytvořen pokročilou výrobní technologií: jeho tablety jsou gastrorezistentní s pomalým uvolňováním

3 účinky přípravku Drenalase Pet:
ANTIEDEMATÓZNÍ ÚČINEK: jeho složení s bromelainem, escinem a proteázou umožňuje posoudit vývoj zánětlivých stavů, usnadňuje zotavení po traumatu a podporuje rychlejší obnovu tkáňových lézí. Kromě toho snižuje propustnost kapilár (což nazýváme antiedematózním účinkem) a zvyšuje pevnost cévních stěn podporou jejich kontraktility.
ANTIOXIDAČNÍ ÚČINEK: Díky rutinu a vitamínu C zlepšuje periferní krevní oběh tím, že působí proti tvorbě otoků a oslabení cév.
ÚČINEK NA POSÍLENÍ PROTIZÁNĚTLIVÉ OBRANY: Verbaskosid inhibuje expresi oxidu dusnatého, který se výrazně zvyšuje během zánětlivého procesu.
OBNOVA POŠKOZENÉ ČÁSTI: mikrokapsulovaný rybí olej reguluje závěrečnou fázi zánětlivého procesu a obnovuje správnou funkci poškozené tkáně.
K ověření jeho účinnosti bylo na Fakultě veterinární medicíny Univerzity v Teramu provedeno několik studií: jedna in vitro a jedna in vivo.
V testu in vitro byly endoteliální buňky inkubovány, dokud nevytvořily monovrstvu, a inkubovány s Drenalase s cílem posoudit jeho účinky na propustnost endoteliálních buněk (účinek proti otokům). Výsledkem bylo více než 50% snížení propustnosti endotelu.
V testu in vivo byla testována schopnost snižovat pooperační otok a vliv na hojení operační rány. Již tři dny po operaci byly všechny výsledky více než pozitivní, došlo ke snížení otoku a rychlému hojení rány, bez vedlejších účinků a s výbornou pooperační rekonvalescencí.
Drenalase Pet je proto ideálním doplňkem stravy, který Vašim pacientům usnadní rychlou funkční obnovu tkání.
Více informací o jeho složení najdete na našich webových stránkách www.sakaripet.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping cart close